Douwe Egberts Café Arnhem in Arnhem
Koningstraat 18, 6811 DG Arnhem website: www.douweegbertscafe.nl
9 Beoordelingen
geef je mening
De nieuwe filterkoffie blend van DE geproeft! Wat een heerlijke smaak. En met liefde gezet. Prettige uitleg over filterkoffie en het verschil met de gewone aroma rood.

De Heavenly hazel is toch echt wel een aanrader bij de DE in Arnhem! Vol van smaak, lekker schuim en vriendelijk en behulpzaam personeel.

een heerijke heavenly hazel is het best op de vrijdag middag met een lekkere muffin erbij! een ultiem geniet momentje. een simpele cappuccino met een vleugje hazelnoot en een lekkere dot slagroom met nootjes!

de heavenly Hazel doet mij denken aan mijn tijd in New York. Niet zo gewoon als een cappucino maar met iets extra's. Altijd vriendelijke bediening, ik heb al veel koffietips van de dames ontvangen.

zo lekker,romig, met zacht glanzend schuim, een chocolaatje en een glimlach krijg je em NERGENS! Hemels

Heavenly Hazels zijn heerlijk. De sfeer is gezellig en het personeel altijd even vriendelijk.