Bibliotheekcafé De Verlichting in Eindhoven
- Emmasingel 22, 5611 AZ Eindhoven
- telefoon: 040-2604260
10 Beoordelingen
geef je meningEen grote cappuccino met een boekje erbij in het biebcafe zijn de ingrediënten van dit -zo langzamerhand- wekelijks terugkerende genietmoment. Dat komt door de aardige bediening, fijne leessfeer en last but not least door de écht goeie koffie die met liefde, trots en plezier wordt bereid. Dat proef je dus. Fijn! De taartjes zijn trouwens ook zeer aan te raden.
Heerlijk genoten van deze plek met een espresso van Lavazza, goed van temperatuur. Top.
Goed om te weten er is gratis wifi.
Heb weer heerlijk van de latte macchiato genoten, echt verrassend verwacht je niet in een bibliotheek.
Goede kwaliteit met een vriendelijke gastheer.
Jammer dat het zo verscholen zit in de Witte Damme, kom snel weer terug
heerlijke cappucino, lekkere stoelen, fijne sfeer, leuke bediening,
nieuwe tijdschriften ter lezing
Een lekkere cappuccino gedronken. Goed van smaak, best prima melkschuim, maar jammer genoeg opgelepeld in plaats van opgeschonken. Natuurlijk niet super erg, maar toch.
Ben gisteren weer eens in het Bibliotheekcafe in eindhoven geweest, het was weer een heerlijke latte, altijd weer verrassend leuk en gezellig hier.
Je verwacht dit niet in een bibliotheek, nog bedankt voor het lekkere broodje tot de volgende keer als ik weer in Eindhoven ben.
Wat een heerlijke Latte Macchiato kun je hier drinken, heb met mijn vriendinnen lekker genoten van deze vers gemaakte Latte met appeltaart.
We komen tijdens de Dutch Design week in oktober terug voor een DDW lunch, zoals vorig jaar.
Ze schenken hier Lavazza koffie, echt heerlijk, en tegen een goede prijs. Je hebt zelfs gratis internet en heel veel nieuwe tijdschriften, dit bibliotheek café is geweldig!